تجهیزات هیدرولیکی انرپک :

ابزارآلات صنعتی به چند دسته تقسیم می شوند:

ابزار هیدرولیکی

ابزار دستی

ابزار برقی

ابزار پنوماتیکی

ابزار هیدرولیکی به دلیل نیروی بسیار بالایی که ایجاد می کنند، همواره از اهمیت بالایی در صنایع مختلف برخوردار هستند. ضریب فشار هیدرولیک بر سطح موثر عملگر ابزار هیدرولیک که غالبا یک سیلندر هیدرولیک می باشد، نیروی ابزار را ایجاد می نماید.

در ابزار هیدرولیک انرپک ENERPAC ، حداکثر فشار کاری 700 bar  معادل 10,000 psi می باشد، بنابراین، این ابزار می توانند با حجم و وزن کم، نیروی بسیار بالایی را ایجاد نمایند.

انرپک یک برند جهانی بوده و بیشترین ابزار هیدرولیک دنیا را تولید و عرضه می نماید.

آدور ابزار به عنوان یکی از مراجع اصلی عرضه کننده ابزار هیدرولیک انرپک ENERPAC، کلیه ابزار هیدرولیک و محصولات انرپک را موجود داشته و با قیمت مناسب ارائه می نماید.

ابزار انرپک :

یکی از پرفروشترین اقلام انرپک، انواع جک های هیدرولیک و پمپ های دستی هیدرولیک انرپک می باشد.

جک های انرپک به دلیل تنوع بسیار بالا در ظرفیت ( تناژ)، کورس ، ابعاد و شکل ظاهر، تمامی نیازهای صنعتی اعم از عملیات لیفتینگ و پوشینگ و پولینگ را پوشش می دهند.

جک های انرپک در انواع یک طرفه Single Acting و دو طرفه Double Acting در انواع مدل ها طراحی شده است.

کمپانی ENERPAC کلیه ابزار هیدرولیک را بر اساس نیاز صنعت طراحی و ارائه نموده است:

انواع سیلندر هیدرولیک ( جک هیدرولیکپمپ هیدرولیک دستی، پمپ هیدرولیک برقی، مهره بر هیدرولیکی، فلنج باز کن هیدرولیک، پولی کش هیدرولیکی، پرس هیدرولیک کارگاهی، پانچ هیدرولیک، آچار هیدرولیک، کابل بر های هیدرولیک، بولت تنشنر ( کشنده پیچ ) ، مولتی پلایر و . . . از جمله  ابزار هیدرولیک قابل ارائه توسط انرپک هستند.

پمپ هیدرولیک انرپک :

آدور ابزار به عنوان نمایندگی انرپک، اکثر محصولات انرپک را موجود داشته و با قیمت رقابتی ارائه می نماید.

انواع سیلندر هیدرولیک سری RC و RCS و RSM و CLL و CLRG تا تناژ 200 تن موجود می باشد.

انواع فشار سنج و گیج فشار انرپک مدل G2535L   و فشار سنج GF-50B ، شیلنگ هیدرولیک HC-7206 و پایه گیج ( گیج آداپتور ) GA-3 موجود می باشد.

فشار سنج های GF-50B قادر هستند علاوه بر نمایش فشار اعمال شده به سیلندر، در سیلندرهای هیدرولیک 50 تن، نیروی سیلندر در هر فشار را نیز نمایش دهند.

انواع پمپ دستی هیدرولیک مدل P-392 , P-80 , P-39 موجود می باشد. پرس هیدرولیک انرپک براساس تناژ تا 200 تن، قابل ارائه می باشد.

در اکثر پروژه های عمرانی و صنعتی سنگین در دنیا که از حساسیت بالا و ریسک بالایی برخوردار هستند، از ابزار هیدرولیک و جک های هیدرولیک انرپک استفاده می شود.

درجابجایی های بزرگ و سنگین مانند صنایع کشتی سازی، صنایع سیمان، صنایع فولاد، صنایع پالایشگاهی و پتروشیمی، نظامی و … از ابزار هیدرولیک اینرپک و به خصوص از جک های تناژ بالای اینرپک استفاده می شود.

یکی از مزایای اصلی ابزار هیدرولیک و جک های هیدرولیک انرپک در این است که این اقلام برای فشار کاری حداکثر 700 bar طراحی شده اند و این مسئله این امکان را به ابزار یا به جک هیدرولیک می دهد که با کمترین حجم و وزن ممکن بتوانند ظرفیت نیروی بالایی ایجاد نمایند.

پمپ هیدرولیک دستی اینرپک :

ابزار هیدرولیک انرپک آدور ابزار مرکز تامین و فروش ابزار هیدرولیک ENERPAC شامل انواع جک و سیلندر هیدرولیک در مدل های مختلف، پمپ هیدرولیکی دستی، پمپ هیدرولیک برقی، پمپ هیدرولیک بادی، مهره بر هیدرولیکی، فلنج باز کن هیدرولیکی، گوه هیدرولیکی، پرس هیدرولیکی، آچار هیدرولیکی، بولت تنشنر، پانچ هیدرولیکی، مولتی پلایر،  و . . . . از برند ENERPAC انرپک آمریکا می باشد. همچنین کلیه متعلقات ابزار انرپک مانند شیلنگ های هیدرولیک در طول های مختلف، گیج های فشار، کوپلینگ های فشار قوی، آداپتورهای مختلف و . . . نیز موجود و توسط آدور ابزار ارائه می گردد. کلیه سیلندرهای هیدرولیک انرپک سری RC , RSM , RCS , CLL , RR , RCH , RRH و . . . . موجود و با قیمت رقابتی آماده تحویل به مشتریان عزیز می باشد.

سیلندر هیدرولیک و مهره بر انرپک :

همچنین پمپ های دستی مدل P-392 , P-39 , P-80 و . . . ، فلنج باز کن هیدرولیکی FSH-14 ، مهره بر در سایز های مختلف نیز موجود و با قیمت مناسب در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. کمپانی انرپک به طراحی کلیه ابزار خود بر اساس فشار کاری حداکثر 700 bar / 10.000 psi، این امکان را فراهم کرده تا ابزار هیدرولیک با کوچکترین سایز و ابعاد ممکن توانایی ایجاد نیروی زیادی را داشته باشند. انرپک ENERPAC یک شرکت آمریکایی در زمینه تولید ابزار هیدرولیک بوده که بیشترین سهم بازار در دنیا را در اختیار دارد. کیفیت بسیار بالا، خدمات پس از فروش ایده آل، قیمت مناسب و . . . سبب محبوبیت این برند در دنیا شده است.

چرا استفاده از ابزار هیدرولیک ؟

ابزار هیدرولیک به دلیل فشار کاری بالا، قادرند نیروی زیادی تولید کنند. این نیروی تولید شده می تواند در قالب یک ابزار هیدرولیک با حجم کم، نیروی زیادی تولید و برای بلند کردن اجسام سنگین، کشش ، باز کردن و قیچی کردن مقاطع فولادی، بریدن انواع کابل و سیم بکسل و باز و بسته کردن پیچ های با گشتاور بالا ، استفاده و بکار گرفته شود. با توجه به قیمت بالای محصولات انرپک اصلی در بازار ایران و وجود کالاهای غیر اصلی و تقلبی در بازار، آدور ابزار موفق به اخز نمایندگی فروش ابزار هیدرولیک ADOR  شده و هم اکنون کلیه محصولات آدور را نیز موجود و قادر به تحویل سریع آنها می باشد. به دلیل قیمت های بسیار بالا اقلام انرپک اصلی در ایران و وجود قطعات غیر اصلی و تقلبی با کیفیت بسیار پایین در ایران، شرکت ADOR HYDRAULIC به پشتوانه سالها تجربه مهندسی و ساخت تجهیزات هیدرولیک، کلیه ی محصولات انرپک را با مشخصات فنی مشابه و با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب تولید و روانه بازار نموده است. جهت سهولت در انتخاب اقلام و قطعات، شماره های فنی ( Part Number )  قطعات ADOR دقیقا از روی انرپک کپی برداری شده است.

پمپ هیدرولیک دستی انرپک :

به عنوان مثال سیلندر هیدرولیک مدل RCS-1002 در انرپک با سیلندر هیدرولیک مدل RCS-1002 در آدور کاملا از نظر ظاهر و مشخصات فنی و کیفیت بسیار مشابه هستند.اقلام ارائه شده با برند ADOR دارای کیفیت بسیار بالا، متریال بسیار عالی، رعایت نکات فنی در حین تولید، آببندهای آمریکایی و آلمانی بوده و دارای 12 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشند.