نمایندگی روزمونت در ایران

 معرفی شرکت روزمونت

شرکت روزمونت (Rosemount Inc) یک شرکت آمریکایی در زمینه تولید تجهیزات ابزار دقیق است که به عنوان شرکت تابعه امرسون الکتریک آمریکا فعالیت می کند. دفتر مرکزی این شرکت در ایالت مینسوتا واقع شده و تجهیزات مختلفی برای اندازه گیری فشار، دما، سطح، اختلاف فشار، شدت جریان و همچنین ابزار تحلیلی و تشخیص برای تجزیه و تحلیل گاز و سایر سیالات تولید می کند. جالب است بدانید که محصولات این شرکت برای اندازه گیری سیالات اشتعال پذیر مانند سیالات فرار و گاز ها قابل استفاده هستند و به همین دلیل از جمله محصولات خاص در بازار محسوب می شود.

 این وضعیت باعث شده که ایجاد نمایندگی روزمونت برای بسیاری از کشورها به یک موضوع مهم تبدیل شود و سعی کنند که فروش و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت را در کشور خود داشته باشند. ایران هم از این قضیه مستثنا نیست و به دلیل برخورداری از صنعت نفت و پالایشگاهی قوی زمینه را برای استفاده از محصولات این شرکت به وجود آورده است. ما در در شرکت تامین ابزار مگا صنعت این فرصت را داریم که به عنوان نمایندگی روزمونت در تهران و در ایران فعالیت داشته باشیم و امکان دسترسی شرکت های مختلف به تجهیزات این شرکت را فراهم آوریم.

 تاریخچه شرکت روزمونت

 شرکت روزمونت به عنوان یک شرکت نسبتاً قدیمی شناخته می شود که گام اولیه آن در منطقه مینیاپولیس در سال 1956 تحت عنوان شرکت مهندسی روزمونت برداشته شد. این شرکت در ابتدا در صنعت هوافضا فعالیت می کرد و به مرور زمان فعالیت خود را از حوزه فضا جدا کرد. در سال 1966 میلادی این شرکت به حوزه صنایع پردازش تجاری وارد شد و از آن زمان بود که نام روزمونت به تنهایی برای آن به کار گرفته می شد. بنیانگذاران اولیه این شرکت فرانک ورنر و ورن هیت بودند که فعالیت اولیه آنها به سال 1950 برمی‌گردد.

نکته جالب اینکه در محصول اولیه شرکت روزمونت ارتباطی به تجهیزات ابزار دقیق نبود. اما به مرور زمان این شرکت توسط یک شرکت آمریکایی دیگر به نام Raichle در سال 1972 میلادی خریداری شد. این شرکت موفقیت چندانی نداشته و در نهایت در سال 1976 به شرکت امرسان الکتریک واگذار شد. دفتر فعلی این شرکت در سال 2013 در منطقه مینسوتا راه اندازی شده و ساختمان آن بیش از 500 هزار متر مربع مساحت دارد. در حال حاضر تجهیزات تولیدی شرکت روزمونت در بسیاری از کشورهای دنیا خرید و فروش می‌شوند و به همین دلیل نمایندگی روزمونت اهمیت ویژه‌ای برای شرکت‌های پالایشگاهی دارد.

زمینه های فعالیت شرکت روزمونت

 در ابتدای همین متن اشاره کردیم که نمایندگی روزمونت به دلیل فعالیت آنها در حوزه تجهیزات ابزار دقیق اهمیت ویژه‌ای دارد. در حال حاضر شما با بررسی وب‌سایت این شرکت می توانید متوجه شوید که فعالیت آنها در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار، اندازه گیری دما، اندازه گیری سطح، اندازه گیری شدت جریان و تفاضلی و حوزه معدن است. در ضمن ابزارهای آنالیز برای سیالات مختلف مانند گازها و مایعات و همچنین گازهای قابل اشتعال نیز در این شرکت تولید می‌شود و به همین دلیل در حوزه‌های صنعتی گاز و نفت، حوزه های داروسازی، حوزه نیروگاه و پالایشگاه و همچنین حوزه تصفیه آب و فاضلاب قابل استفاده هستند.

محصولات شرکت روزمونت در بازار

 اگر محصولات ما را در قسمت های مختلف ببینید، تا حدود زیادی متوجه می‌شوید که محصولات شرکت روزمونت در چه زمینه هایی هستند. در بند های قبلی اشاره کردیم که محصولات این شرکت برای اندازه گیری فاکتورهای فیزیکی مختلف بر یک سیستم مانند فشار و دما قابل استفاده هستند. بنابراین می توانیم محصولات مختلفی مانند ترانسمیتر اختلاف فشار، ترانسمیتر فشار، ترانسمیتر دما، گیج فشار، ترانسمیتر سطح، تجهیزات تهویه مطبوع، شیرآلات مختلف و سیستمهای کنترل فرایند را در بین محصولات شرکت روزمونت قرار دهیم. خوشبختانه ما به عنوان نمایندگی روزمونت این شانس را داریم که همه محصولات تولیدی این شرکت را با کیفیت بالا و به بهترین شکل ممکن به بازار عرضه دهیم. پرکاربردترین محصولات شرکت روزمونت موارد زیر می باشند.

  • فلومتر روزمونت
  • سنسور دما روزمونت
  • ترانسمیتر دما روزمونت
  • ترانسمیتر فشار روزمونت 

نمایندگی روزمونت در ایران

 با توجه به روابط سیاسی نامناسب بین ایران و آمریکا نباید انتظار داشته باشیم که در حال حاضر نمایندگی رسمی روزمونت در ایران فعال باشد. به همین شکل، متاسفانه امکان دسترسی به نمایندگی رسمی و خدمات پس از فروش این شرکت در ایران وجود ندارد. اما خوشبختانه واردات تجهیزات ابزار دقیق روزمونت به ایران از شیوه‌های مختلفی انجام می‌گیرد و به همین دلیل کاربرد آنها بسیار خوب و مناسب است. کیفیت ساخت بالا و طول عمر مناسب از مهمترین ویژگی هایی است که شرکت های ایرانی علاقه دارند که از محصولات روزمونت استفاده کنند.

 با توجه به اینکه اکثر مشتریان تامین ابزار مگا صنعت در حوزه های صنعتی و پالایشگاهی فعالیت می کنند، طبیعی است که در بین محصولات ما، محصولاتی از شرکت روزمونت هم دیده شود. اگرچه ما ادعا نداریم که نمایندگی رسمی روزمونت در ایران هستیم، در واقع هیچ کدام از شرکت های ایرانی نمایندگی رسمی نیستند، اما این ادعا را داریم که محصولات اورجینال و اصلی شرکت روزمونت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم و بالاترین کیفیت ممکن را به آنها هدیه میدهیم.

در نهایت باید به این نکته اشاره کنیم که ما به عنوان نمایندگی روزمونت تلاش کردیم که برای محصولات این شرکت توضیحات کافی و دقیق قرار دهیم تا شما به عنوان خریدار بتوانید شرایط محصول را ببینید. اما اگر احیاناً در به دست آوردن اطلاعاتی یا در خرید محصولات این شرکت دچار مشکل شدید، به شکل مستقیم با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما باشند.


برچسب ها :